Lokalizacja

Zamieszkaj w historycznym otoczeniu

Nowy Magistrat łączy w sobie historię z nowoczesnością. Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się na inwestycję w tej lokalizacji. Stare Tychy to spokojne, bezpiecznie miejsce, które jest pełne dawnego szyku. Jednocześnie jest to lokalizacja dogodnie położona i świetnie skomunikowana z resztą miasta i województwa. Dlatego postanowiliśmy tchnąć w nie nowe życie. Zamiast budować od nowa, zwróciliśmy uwagę na ogromny potencjał pierwszego urzędu miejskiego w Tychach – tak powstała idea Nowego Magistratu.
lokalizacja
lokalizacja

Dowiedz się, gdzie będziesz mieszkał

Budynek Nowego Magistratu znajduje się w odnowionej części Tychów, skąd kilka minut spacerem dzieli Cię od terenów zielonych, doskonałych na spacer czy spędzanie czasu z dziećmi. Blisko znajduje się odremontowany rynek, nad którym góruje zabytkowy kościół św. Marii Magdaleny – najstarszy w Tychach, wybudowany w 1480 roku. Nieco dalej znajdziesz plac Baczyńskiego, gdzie nie brakuje kawiarni i restauracji. Znajdziesz tam wytchnienie po dniu pełnym zajęć.
lokalizacja
lokalizacja
Nowy Magistrat to lokalizacja idealna dla całej rodziny. W zaledwie kilku minut spacerem Twoje dzieci dotrą do szkół: podstawowej oraz liceum. W pobliżu znajduje się również Muzeum Miejskie z bogatą ofertą kulturalną, teatr, prywatna szkoła oraz Miejskie Centrum Kultury. Niedaleko Nowego Magistratu położone jest również Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, w którym można dowiedzieć się więcej na temat nierozerwalnej historii browaru i miasta. W pobliskim centrum miasta znajdziesz wszystkie najważniejsze budynki użyteczności publicznej – urzędy, areny sportowe (Stadion MIejski oraz Stadion Zimowy) i najważniejsze punkty handlowe.
Szukasz rozrywki i wypoczynku w czasie weekendu, ale nie chcesz opuszczać miasta? Wystarczy kwadrans samochodem, aby dotrzeć nad piękne jezioro Paprocańskie, w którym znajdziesz park linowy i kompleks sportowy, jak również promenadę i lokale gastronomiczne.
Z Nowego Magistratu, dzięki bliskości drogi DK44, szybko dotrzesz do Mikołowa, Katowic oraz do autostrady A4 w kierunku Krakowa lub Wrocławia. Jednocześnie okolica jest świetnie skomunikowana w ramach transportu publicznego. Aby dotrzeć do dworca PKP, potrzebujesz 15 minut spacerem lub możesz skorzystać z linii autobusowych i trolejbusowych.

Lokalizacja

Nowymagistrat
ul. Damrota 72
43-100 Tychy

Mapa

MASZ PYTANIA?
JESTEŚ ZAINTERESOWANY
KUPNEM MIESZKANIA?
Zadzwoń i dowiedz się więcej
PRB DOM
ul. Dmowskiego 33
43-100 Tychy
mail: kontakt@prbdom.pl
tel. +48 32 227 66 66
Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych PRB DOM z siedzibą w Tychach czytaj więcej

© 2019 Nowy Magistrat