Referencje

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI
„Każda drobnostka załatwiana przez dewelopera w trybie natychmiastowym.”

Polecam bardzo serdecznie firmę PRB Dom. Kontakt podczas sprzedaży na najwyższym poziomie. Szybka odpowiedź na zapytanie oraz bardzo konkretne i rzeczowe spotkanie. Inwestycja na Kopernika 8 jest perfekcyjnie wykończona. Układ mieszkania świetnie zaplanowany. Stan wykończenia mieszkania przez dewelopera idealny ponieważ podczas urządzania mieszkania nie trzeba było poprawiać np ścian. Nawet ekipa była zaskoczona jakością wykończenia. Dzięki temu szybko i sprawnie urządziliśmy mieszkanie. Również godny polecenia kontakt po sprzedaży. Każda drobnostka załatwiana przez dewelopera w trybie natychmiastowym.

Alicja

„Polecam firmę w 100 %”
Polecam firmę w 100 %. Współpraca z deweloperem od pierwszego spotkania bardzo profesjonalna. Inwestycja Dunikowskiego/Honoraty zakończona w wyznaczonym terminie.

Marek

„Profesjonalne podejście do klienta i usług.”

Godny polecenia deweloper. Profesjonalne podejście do klienta i usług. Fachowa opieka nad klientem. Zakup mieszkania przez PRB D.O.M gwarantuje brak problemów.

Przemysław

„Byłem bardzo mile zaskoczony. Do dziś mieszka się nam bardzo dobrze”

Czuliśmy, że mamy wpływ na to, jak wszystko ma wyglądać. (…) Mieszka nam się bardzo dobrze. Inwestycja zbudowana przez PRB DOM była w idealnej dla nas lokalizacji. Z jednej strony cisza i spokój, a z drugiej strony takie przysłowiowe “wszędzie blisko”. Budynek się nam spodobał. Dzięki temu, że wszystko się kameralnie odbyło, czuliśmy, że mamy wpływ na to, jak wszystko ma wyglądać. Zawsze mogliśmy poznać status budowy i ewentualnie zlecić jakieś zmiany. Skorzystaliśmy też z pomocy PRB DOM w kwestiach materiałowych i z polecenia elektryka przy wykańczaniu wnętrz. Wszelkie ustalenia, które były zawarte w umowie, zostały dotrzymane. Bardzo doceniliśmy podejście Pana Darka do usterki, która ujawniła się z czasem, gdy zgodził się partycypować w naprawie. Byłem bardzo mile zaskoczony. Do dziś mieszka się nam bardzo dobrze.

Mariusz

MASZ PYTANIA?
JESTEŚ ZAINTERESOWANY
KUPNEM MIESZKANIA?
Zadzwoń i dowiedz się więcej
PRB DOM
ul. Dmowskiego 33
43-100 Tychy
mail: kontakt@prbdom.pl
tel. +48 32 227 66 66
Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych PRB DOM z siedzibą w Tychach czytaj więcej

© 2019 Nowy Magistrat