Nasze realizacje

TYCHY
KOPERNIKA 8

Nasza najnowsza inwestycja to nowoczesny blok mieszkalny który powstanie w Tychach na osiedlu H. Plan robót przewiduje oddanie gotowych mieszkań w maksymalnym terminie do marca 2016 roku. W ramach budowanego bloku mieszkalnego powstaną mieszkania o powierzchni od 43.3m2 do 60,52 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały własne ogródki. Pozostałe lokale będą wyposażone w przestronne tarasy lub balkony. W ofertcie będą znajdować się mieszkania, które będzie można wykupić z miejscami parkingowymi oraz dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi (komórki lokatorskie).
realizacje
Lokalizacja nowopowstałego bloku doskonale wpisze się w istniejącą infrastrukturę. Bliskość szkoły, przedszkola, służby zdrowia czy punktów handlowo-usługowych jest dużym atutem. W pobliżu znajdują się przystanki z gęstą siatką połączeń autobusowych i trolejbusowych. Dzięki pobliskiej stacji jest możliwa szybka i łatwa komunikacja z Katowicami. Blok będzie usytuowany w centrum miasta a jednocześnie odseparowany od hałaśliwych ulic.
realizacje
Budynek zostanie wykonany z wykorzystaniem najnowszych technologii co w połączeniu ze świeżym projektem architektonicznym będzie stanowić o wysokiej jakości oddawanych mieszkań. Mieszkania będą podłączone do centralnej sieci grzewczej co wpłynie na niski koszt utrzymania. Standard wykończenia pozwoli na szybką adaptację mieszkania. Mieszkania w Tychach na ul. Kopernika to optymalne rozwiązanie dla osób chcących mieszkać w centrum miasta w nowym budownictwie.

TYCHY
Dunikowskiego

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA !!! Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne zlokalizowane przy ul. Honoraty/Dunikowskiego w Tychach. Wkomponowane w otoczenie wraz z urządzonym zagospodarowaniem . Planowany termin zakończenia inwestycji 31.12.2017 r. Inwestycja została podzielona na dwa budynki B1 i B2. W jednym budynku przewidziane jest 55 mieszkań, natomiast w drugim 18 mieszkań. Powierzchnie lokali od 40 m2 do 87 m2. Budynki będą składać się z 5-kondygnacji nadziemnych i piwnicy (parking podziemny). Na parterze mieszkania będą posiadały ogródki, natomiast na piętrach duże balkony lub tarasy. Kompleks będzie posiadał zamykany plac zabaw.
zrealizowane
73 nowych mieszkań w ramach naszej nowej inwestycji. Do każdego z mieszkań jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnym garażu (dostępne są 54 miejsca parkingowe) lub zewnętrznego w ogrodzonym kompleksie z bramą na pilot. Ściany między mieszkaniami będą wykonane z materiałów o wysokiej izolacyjności akustycznej. Każda klatka schodowa będzie szeroka i estetycznie wykończona, zostanie wyposaża w windę osobową firmy Schindler.

realizacje

Przewidziano ocieplenie budynków styropianem grafitowym, dzięki czemu rachunki za c.o. będą znacznie niższe. Drzwi wejściowe do lokali wykonane w klasie PREMIUM, a duże rozmiary okien lepiej doświetlą pomieszczenia. W mieszkaniach zostaną wykonane tynki maszynowe gipsowe, w łazience tynk cementowy z wykończeniem “na ostro”. Wysoką jakość wszystkich lokali mieszkaniowych zapewnia: wentylacja mechaniczna, bogata infrastruktura teletechniczna wraz z światłowodami oraz wiele innych rozwiązań.

TYCHY
ŻORSKA 69

Inwestycja na Żorskiej to zespół 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, piętrowych niepodpiwniczonych z dachami płaskimi i garażem. Budynki są skręcone w kierunku południowego zachodu i tym samym mają lepszą ekspozycje i są lepiej doświetlone naturalnym światłem słonecznym. W obiekcie znajdują się jasne i przestronne biura w układzie typu open space, z możliwością indywidualnej konfiguracji pomieszczeń. Otoczenie budynku to urządzone, zadbane tereny zieleni.
realizacje
Całe osiedle jest ogrodzone wraz z bramami przesuwanymi ( o napędzie elektrycznym) na wjeździe do osiedla. Drogi dojazdowe wraz z chodnikiem i podjazdem do garażu są wykonane z kostki brukowej. Budynki oddzielone są od siebie garażami co powoduje większą intymność. Nowoczesna bryła zapewnia brak skosów na pierwszym piętrze i tym samym cała powierzchnia pokoi jest do dowolnego wykorzystania.

realizacje

Nowoczesna bryła zapewnia brak skosów na pierwszym piętrze i tym samym cała powierzchnia pokoi jest do dowolnego wykorzystania. Centralne ogrzewanie dostarczane jest z PEC Tychy, w cenie nieruchomości. Jest pełna instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym na parterze a także w łazience na 1 piętrze.

MASZ PYTANIA?
JESTEŚ ZAINTERESOWANY
KUPNEM MIESZKANIA?
Zadzwoń i dowiedz się więcej
PRB DOM
ul. Dmowskiego 33
43-100 Tychy
mail: kontakt@prbdom.pl
tel. +48 32 227 66 66
Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych PRB DOM z siedzibą w Tychach czytaj więcej

© 2019 Nowy Magistrat